Erinevad esitajad

Muusikaõpetus 3. klassile

2003 2CD Estonia

Publisher

Avita

Vokaalteoste esitus eesti, inglise (CD 1: 11) ja saksa (CD 1: 13) keeles
2 CD-d (64'13'', 66'25'') ; 12 cm

1


1. Klaverisonaat cis-moll, op. 27 nr. 2 (Kuupaistesonaat) Allegretto ja Trio
Ludwig van Beethoven
Friedrich Gulda
2. Ungari tants nr. 1 g-moll
Johannes Brahms esit. ERSO, dirigent Neeme Järvi
ERSO, dirigent Neeme Järvi
3. Valss nr. 7 cis-moll, op. 64 nr. 2
Frédéric Chopin esit. Anton Rubinstein
Anton Rubinstein (klaver)
4. Kirikusonaat B-duur, op. 3 nr. 3 (katkend)
Arcangelo Corelli
Concerto Grosso
5. Meri: II osa "Lainete mängud"
Claude Debussy
Detroidi Sümfooniaorkester, dirigent Neeme Järvi
6. Porgy aaria ooperist "Porgy ja Bess"
George Gershwin
Georg Ots, ER Estraadiorkester, dirigent Peeter Saul
7. Hommikumeeleolu süidist "Peer Gynt"
Edvard Grieg
Oslo Filharmoonia orkester, dirigent Esa-Pekka Salonen
8. Mäekuninga koopas : süidist "Peer Gynt"
Edvard Grieg
Oslo Filharmoonia Sümfooniaorkester ja koor, dirigent Esa-Pekka Salonen
9. Pacific 231 (katkend)
Arthur Honegger
Philharmonisches Staatsorchester Hamburg, dirigent Ingo Metzmacher
10. Orelikontsert F-duur, op. 7 : II osa "Kägu ja ööbik"
Georg Friedrich Händel
Josef Bücher, Varssavi Kammerorkester, dirigent Karol Teutsch
11. Halleluuja oratooriumist "Messias"
Georg Friedrich Händel
Inglise Barokksolistid, Monteverdi koor, dirigent John Eliot Gardiner
12. Pulmamarss süidist "Suveöö unenägu" (katkend)
Felix Mendelssohn
Berliini Saksa Sümfooniaorkester, dirigent Vladimir Ashkenazy
13. Öökuninganna aaria ooperist "Võluflööt"
Wolfgang Amadeus Mozart
Sumi Jo (sopran), Viini Sümfoonikud, dirigent Georg Solti
14. Menuett "Väike öömuusika"
Wolfgang Amadeus Mozart
Camerata Academica, dirigent Francesco Macci
15. Different Trains: I. osa "America before the war" / " Ameerika enne sõda" (katkend)
Steve Reich
Kronos Quartet
16. Trumpet tune
John Stanley
Tiit Kiik, Taavi Kuntu, Aavo Ots
17. Ilusal sinisel Doonaul
Johann Strauss
esit. Londoni Sümfooniaorkester, dirigent R. Dunk
18. Polka-galopp
Johann Strauss
19. Radetzki marss
Johann Strauss
Tšehhi Raadio Sümfooniaorkester, dirigent Ondrej Lenard
20. Tinasõdurite marss balletist "Pähklipureja"
Pjotr Tšaikovski
Londoni Festivaliorkester, dirigent Alberto Lizzio
21. Kaheksa rahvaviisi orelile, IV vihik 8 viis
Edgar Arro
Andres Uibo (orel)
22. Lambalaul
Olav Ehala
Kiigelaulukuuik
23. Kodumaine viis
Heino Eller
ERSO, dirigent Peeter Lilje

2


1. Mu isamaa on minu arm
Gustav Ernesaks
Filharmoonia kammerkoor, dirigent Tõnu Kaljuste
2. Hakkame, mehed minema
Gustav Ernesaks
RAM
3. Näärisokk
Gustav Ernesaks
RAM, dirigent Gustav Ernesaks
4. Tuljak
Tallinna Kammerkoor, dirigent Ants Üleoja
5. Lauliku lapsepõli
Miina Härma
ETV tütarlastekoor, dirigent Aarne Saluveer
6. Kontsertiino 2-le klaverile II osa "Pastoraal"
Eugen Kapp
Nata-Ly Sakkos, Toivo Peäske
7. Tabula rasa (katkend)
Arvo Pärt
Göteborgi Sümfooniaorkester, dirigent Neeme Järvi
8. Meie kooli lasteaias kantaadist "Meie aed"
Arvo Pärt
Tallinna Pioneeride Palee lastekoor, Eesti Raadio Sümfooniaorkester, dirigent Heino Kaljuste
10. Vares, vaga linnukene
Riho Päts
Leelo Kõlar
11. Rävala rock
Ruja
12. Marupolka tsüklist "Naiivsed palad"
Rein Rannap
13. Lugu liblikast, kes ärkas talvel üles
Lepo Sumera
Kadri-Ann Sumera
14. Talleke tantsib
Viiva Väinmaa, mudilasans
15. Nõiatants kogumikust "Kõik tantsivad"
Eino Tamberg
Helju Tauk
16. Liulaskmise laul tsüklist "Vastlalaulud"
Veljo Tormis
RAM, dirigent Jüri Rent
17. Virmalised tsüklist "Talvemustrid"
Veljo Tormis
tütarlastekoor "Ellerhein", dirigent Tiia-Ester Loitme
18. Imeliku reinlender
rahvapillilugu
Urvi Haasma, Els Roode
19. Kui mina alles noor veel olin
Eesti rahvaviis
Tarmo ja Toomas Urb
20. Eideratas
Eesti rahvaviis
rahvamuusikaansambel Ingliska B, dirigent M. Elias
21. Hiiu kandle lugu
22. Mardilaul
Audrust
Tarmo Noormaa, Viljandi Kultuurikolledži muusikatudengid
23. Kadrilaul
24. Pulmamarss
Kuusalust
Cätlin Jaago, Celia Roose (torupill)
25. Väike Ants
Võrumaalt, K. Kikase järgi
Tarmo Noormaa (lõõtspill)