Erinevad esitajad

Maa ja ilm: XI noorte laulu- ja tantsupidu, 1.-3. juuli 2011,Tallinn

2011 2DVD Estonia

Label

Eesti Rahvusringhääling (ERRDVD057)

Publisher

Eesti Rahvusringhääling

Eesti keeles
2 DVD-d (5 t. 57 min) : värv. + 1 tekstilisa

1. Pakri pulma labajalad
Eesti rahvaviis
Arr. Alle-aa
Rahvamuusikaorkester, dirigent Ando Kiviberg
2. Tarvastu sarvelugu
Eesti rahvaviis
Arr. Alle-aa
Rahvamuusikaorkester, dirigent Ando Kiviberg
3. Sõmeralt sõrmikulle
Eesti rahvaviis
Mudilaskoor, dirigent Anne Kann
4. Suvelaul
Aarne Oit, Ellen Niitr
Mudilaskoor, dirigent Kaie Tanner
5. Kordamiseks
Tauno Aints, Jaan Pehk
Mudilaskoor, dirigent Annelii Traks
6. Kodu on püha
René Eespere
Mudilaskoor, dirigent Aarne Saluveer
7. Mu suul ei ole sulgejat
Alo Mattiisen, Jüri Leesment
Mudilaskoor, dirigent Aarne Saluveer
8. Tuhat tänu
Jaak Johanson, Mae Kivilo
Mudilaskoor, dirigent Aarne Saluveer
9. Marss "Põhjala"
Aadu Regi
Arr. Peeter Saan
Puhkpilliorkester, dirigent Valdo Rüütelmaa
10. Dies Festus
René Eespere
Puhkpilliorkester, dirigent Aavo Ots
11. Laulud muusikalist "Detektiiv Lotte"
Priit Pajusaar
Arr. Tõnis Kõrvits
Puhkpilliorkester, dirigent Hando Põldmäe
12. Puhu tuul
Liivi rahvaviis solist
solist Mairo Marjamaa
Puhkpilliorkester, dirigent Harry Illak
13. Looduse tervitus tõusvale päikesele
Mart Saar, Julius Oro
Lastekoor, dirigent Ingrid Kõrvits
14. Kulla kutse
Vägilased, Anzori Barkalaja
Arr. Kristo Matson
Lastekoor: dirigent E. Üleoja
15. Tütre tänu
eesti rahvaviis
Arr. Heino Kaljuste
Lastekoor: dirigent Kadri Hunt
16. Olles osa oma maast
Piret Rips, Leelo Tungal
Lastekoor, dirigent Maarja Soone
17. Kalevipoja tants Saarepiigaga süit balletist Kalevipojast 1 osa
Eugen Kapp
Noorte sümfooniaorkester, dirigent Jüri-Ruut Kangur
18. Nimed marmortahvlil süit nr. 3
Margo Kõlar
Noorte sümfooniaorkester, dirigent Risto Joost
19. Kaanon keelpillidele
Tõnu Kõrvits
Noorte sümfooniaorkester, dirigent Lilyan Kaiv
20. Rahva tants süit balletist Kalevipojast 6 osa
Eugen Kapp
Noorte sümfooniaorkester, dirigent Jüri-Ruut Kangur
21. Kolm polkat laulupeole eesti torupilli- ja viiulilood
Arr. Tonio Tamra
Koondorkester, dirigent Hando Põldmäe
22. Kolm labajalga laulupeole eesti viiulilood
Arr. Tonio Tamra
Koondorkester, dirigent Risto Joost
23. Küla kuuleb
Veljo Tormis, Rahvaviis, seadnud Ülo Tedre
Neidudekoor, dirigent Andrus Siimon
24. Ilusa rõõmu laul
Aare Kruusimäe, Leelo Tungal
Neidudekoor, dirigent Triin Koch
25. Öölaul
Raivo Tammik, Kristi Tammik
Arr. Erki Pehk
Neidudekoor, dirigent Toomas Voll
26. Laula elu ilusaks
Piret Rips
Neidudekoor, dirigent Raul Talmar
27. Taevatelgede laul
Erki Meister, Indiaani folkloor
Poistekoor ja noormeestekoor, dirigent Hirvo Surva
28. Maateadus
Rein Rannap, Ott Arder, Leelo Tungal
Poistekoor ja noormeestekoor, dirigent Lydia Rahula
29. Tulnukate laul
Priit Pajusaar, Aapo Ilves
Poistekoor ja noormeestekoor, dirigent Indrek Vijard
30. Nad vaatavad üksteise otsa
Pärt Uusberg, Ernst Enn
Poistekoor ja noormeestekoor, dirigent Jüri Rent
31. Lauljaks loodud
Kadri Hunt, rahvaviis, Kadri Hunt
Poistekoor ja noormeestekoor, dirigent Peeter Perens
32. Tulesulased
eesti rahvaviis järgi Erki Meister
Poistekoor ja noormeestekoor, dirigent Hirvo Surva
33. Linnamägi tsüklist "Sangaste mängud"
Veljo Tormis, rahvaviis
Segakoor, dirigent Vahur Soonberg
34. Laulikutele
Ester Mägi, Juhan Liiv
Segakoor, dirigent Ave Sopp
35. Rahu
Rein Rannap, Urmas Alender
Segakoor, dirigent Veronika Portsmuth
36. Munamäe otsas / Ilus oled, isamaa
Karl August Hermann, Juhan Kunder, Mihkel Veske
Segakoor, dirigent Ants Üleoja
37. Rokikoor: Kungla rahvas
Karl August Hermann, Friedrich Kuhlbars
Arr. Alo Ritsing
Segakoor, dirigent Alo Ritsing
38. Liivimaa pastoraal
Riho Sibul, Villu Kangur
Arr. Siim Aimla
Segakoor, dirigent Siim Aimla
39. Mägede hääl
Heini Vaikmaa, Madis Tross
Arr. Siim Aimla
Segakoor, dirigent Aarne Saluveer
40. Ilus oled, isamaa
Tõnis Mägi
Arr. Tõnis Kõrvits
Segakoor, dirigent Hirvo Surva
41. Mis maa see on?
Siiri Sisask, Peeter Volkonski
Arr. Tõnis Kõrvits
Ühendkoor, dirigent Raul Talmar
42. Laul Põhjamaast
Ülo Vinter, Enn Vetemaa
Ühendkoor, dirigent Ants Üleoja
43. Tuhat tänu
Jaak Johanson, Mae Kivilo
Ühendkoor, dirigent Veronika Portsmuth
44. Mu isamaa on minu arm
Gustav Ernesaks, Lydia Koidula
Ühendkoor, dirigent Kuno Areng
45. Maa ja ilm
Olav Ehala, Viiu Härm
Ühendkoor, dirigent Veronika Portsmuth