Erinevad esitajad

Chant Zang 2004

2004 2CD Belgium

Label

Ambroisie (AMB 9956)

Salvestatud mais 2004 Brüsselis (Royal Conservatory, Paleis voor Schone Kunsten)
Bukletis lauljatest-laureaatidest prantsuse, hollandi ja inglise keeles
Esitajad: Hélène Guilmette (CD 1: 1, 6, CD 2: 5, 6), Iwona Sobotka (CD 1: 2, CD 2: 1, 3, 4), Teodora Gheorghiu (CD 1: 3, CD 2: 8), Diana Axentii (CD 1: 4, 9, CD 2: 9), Líonel Lhote (CD 1: 5, CD 2: 10), Shadi Torbey (CD 1: 7, 8, CD 2: 7), Yumiko Tanimura (CD 1: 10), Johannes Schendel (CD 1: 11), Sonn Hye-Soo (CD 1: 12), Mary Elizabeth Williams (CD 1: 13), Talar Dekrmanjian (CD 1: 14), Aile Asszonyi (CD 1: 15, 16), Vladimir Baykov (CD 2: 2, 11)
Esitus originaalkeeltes
2 CD-d (68'54'', 75'11'') : DDD + 1 buklet (28 lk. : ill.)

1


1. Giulio Cesare: Non disperar, chi sa?
4:01
Georg Friedrich Händel
The Academy of Ancient Music, Paul Goodwin, Hélène Guilmette
2. Ottone : Guinge Otton!... Affanni del pensier
7:49
Georg Friedrich Händel
The Academy of Ancient Music, Paul Goodwin, Iwona Sobotka
3. Orlando: Dopo tanti perigli... Non potra
4:04
Georg Friedrich Händel
The Academy of Ancient Music, Paul Goodwin, Teodora Gheorghiu
4. Giulio Cesare: Figlio non e...L' angue offesto mai riposa
5:06
Georg Friedrich Händel
The Academy of Ancient Music, Paul Goodwin, Diana Axentii
5. Alexander' Feast: Revenge, Thimotheus Cries
7:18
Georg Friedrich Händel
The Academy of Ancient Music, Paul Goodwin, Lionel Lhote
6. Madrigales amatorios: De donde venis, amore?
1:06
Joaquín Rodrigo
Hélène Guilmette, Marie-Claude Roy
7. Old American Songs: I Bought Me a Cat
2:09
Aaron Copland
Shadi Torbey, Paule Van den Driessche
8. Edward
5:44
Johann Karl Gottfried Loewe
Shadi Torbey, Paule Van den Driessche
9. Lob des Leidens
2:43
Richard Strauss
Diana Axentii, Hong-Hwa Hur
10. Verklärter Herbst
5:31
Benoît Mernier
Yumiko Tanimura, Jonas Vitaud
11. Der Jüngling und der Tod
4:05
Franz Schubert
Johannes Schendel, Christopher Glynn
12. Die schweigsame Frau: Wie schön ist doch die Musik
4:24
Richard Strauss
Sonn Hye-Soo, Tobias Koch
13. Die tote Stadt: Glück, das mir verblieb
5:12
Erich Korngold
Mary Elisabeth Williams, Marc Verter
14. Widmung
2:20
Robert Schumann
Talar Dekrmanjian, Pascale del Marmol
15. Liederkreis: Mondnacht
4:08
Robert Schumann
Aile Asszonyi, David Zobel
16. Kolm lille: Kullerkupp Pääsusilm Meelespea / Three Flowers
3:06
Veljo Tormis, Juhan Liiv
Aile Asszonyi, David Zobel

2


1. Kròl Roger (King Roger): 'Piesn Roksany' [Song of Roxana]
5:07
Karol Szymanowski
Iwona Sobotka, Inge Spinette
2. Die Kluge: 'Ach hätt' ich meine Tochter' (Der Bayer)
4:53
Carl Orff
Vladimir Baykov, Mariana Belousova
3. L'elisir d'amore: 'Prendi, per me sei libero' (Adina)
5:24
Gaetano Donizetti
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Iwona Sobotka
4. Louise: 'Depuis le jour' (Louise)
5:24
Gustave Charpentier
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Iwona Sobotka
5. Falstaff: 'Sul fil d'un soffio etesio' (Nannetta)
3:51
Giuseppe Verdi
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Hélène Guilmette
6. The Rake's Progress: 'No Word from Tom' - 'Quietly Night' - 'I Go, I Go to Him' (Anne)
7:51
Igor Stravinsky
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Hélène Guilmette
7. Semiramide: 'Il dì già cade' - 'Deh, ti ferma!' (Assur)
11:59
Gioacchino Rossini
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Shadi Torbey
8. Ariadne auf Naxos: 'Grossmächtige Prinzessin' - 'Noch glaub' ich...' 'Als ein Gott' (Zerbinetta)
11:27
Richard Strauss
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Teodora Gheorghiu
9. Tsarskaya Nevesta (The Bride of the Star): 'Niet byt' nie mozhet' - 'Vied' ïa odna' [Lioubacha]
4:38
Nikolay Rimski-Korsakov
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Diana Axentii
10. Don Carlo: 'Per me giunto' (Rodrigo)
8:53
Giuseppe Verdi
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Lionel Lhote
11. Boris Godounov: 'Dostig ïa vycheï vlasti' (Boris)
5:38
Modest Moussorgsky
La Monnaie-De Munt Symphony Orchestra, Marc Soustrot, Vladimir Baykov